• Свеж
Едноставно Daisy Starfish Fleece фрли ќебе, правлива виолетова, стандардна фрлање

Едноставно Daisy Starfish Fleece фрли ќебе, правлива виолетова, стандардна фрлање

DEN 271.84

Од стока
Во продавницата

Со комбинација на сончеви бои и стил на плажа, ќе ја сакате Simply Daisy 50 "x 60 " Дасти виолетова starвездена fishвезда фрлајте ќебе од нашата колекција за одмор на плажа. Фрлете го ова ќебе над стол или кауч за да го ажурирате секој простор за живеење со крајбрежна вибрација. Ова и сите дизајни од нашата колекција за одмор на плажа ќе донесат бранови радост во вашиот украсен дом. Меко меко печатено руно фрлање. Затегнати од сите страни за да создадете чиста завршница. Печатење со една еднострана. Машина за перење. Доаѓа во 3 големини и повеќе бои.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне