• Свеж
Алишта без завршување на циклусот Смешна типографија Графичка уметност Необраната уметничка печатена wallидна уметност

Алишта без завршување на циклусот Смешна типографија Графичка уметност Необраната уметничка печатена wallидна уметност

DEN 2035.52

Од стока
Во продавницата

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5-инчен дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 17 x 0,5 x 7 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на мијалник, перење, перална, смешна, хумор. Дизајн од Натали Карпентиери. Совршено се вклопува во која било просторија за перење или просторија за миење . Текстот вклучува : Перење на циклус што не завршува.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне