• Свеж
Одлично големо платно

Одлично големо платно

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Одлично големо платно 16x20 црно врамено печатење со наслов "Нека вашите соништа поставија едриличари девојки ". Чувствуваме дека wallидната уметност е најважниот аспект на изгледот и чувството на секоја просторија. Уметноста комплетира просторија и со само неколку додатоци може да направи куќа да се чувствува како дом. Одликувајќи се со цврста дрвена рамка и обвивка за плексиглас, нашите врамени отпечатоци сигурно ќе додадат поп софистицираност и стил на кој било простор во вашиот дом. Тие исто така прават прекрасни подароци за семејство или пријатели. Материјал : N/A. Сите платна се длабоки 1,25 инчи. Облик : Вертикална.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне