• Свеж
Подобри домови и градини Холбрук Поставување комбо туш, четкан месинг

Подобри домови и градини Холбрук Поставување комбо туш, четкан месинг

DEN 1919.84

Од стока
Во продавницата

Подобри домови и градини 6 Поставување комбо-туш во четкан месинг од колекцијата Холбрук има тринасочен пренасочувач со одвојлив рачен туш што може да се користи одделно од или истовремено со главата за туширање. Овој комплет за комбо ви дава целосна флексибилност, бидејќи можете да изберете да имате проток на вода од рачниот туш прикачен преку 72-инчен црево од не'рѓосувачки челик или и тушот за туширање и раката туш одеднаш. Бронзената завршница со нафта, носи стилска топлина во вашата бања, додека гумените млазници за спреј дозволуваат секој минерален остаток да се избрише без напор. Подобри домови и градини Holbrook 6 Поставување комбо туш, четкани месинг 6 поставки за спреј. 72-инчен црево од не'рѓосувачки челик. Вклучува 3-насочен пренасочувач. Лесно чисти гумени млазници. Координира со подобрата домови и градините колекција на бања Холбрук. Ограничена гаранција за живот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне