• Свеж
Scholarенски јаглен со јаглен Атланта соколи, научник Раглан Пуловер, џемпер

Scholarенски јаглен со јаглен Атланта соколи, научник Раглан Пуловер, џемпер

DEN 351.68

Од стока
Во продавницата

За паметно парче кул временски услови, зграпчете ја оваа маичка за научник. Графиките во гроздобер стил ја покажуваат гордоста на вашата Атланта соколи, додека ракавите на Раглан и опуштената конструкција обезбедуваат удобно вклопување. Без оглед на тоа што денот има во продавница, гордо ги претстави вашите соколи на Атланта со овој пуловер. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 53% памук/47% полиестер. Вратот на екипажот. Графики за печатење на екран. Поставена од руно. Долги ракави. Официјално лиценциран. Раглански ракави. Бренд : Облека за странична страна. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Увезени. Застани. Џемпер со средна тежина погоден за умерени температури. Раширена графика за печатење на екран.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне