• Свеж
Луг Клипер Л Оксфорд Патика

Луг Клипер Л Оксфорд Патика

DEN 467.04

Од стока
Во продавницата

Оставете ги потпетиците зад себе за опуштено и модерен лизга на чевли. Оставете го овој удобен, лесен за носење обичен чевли, добро спарете се со канцеларија или забава. Clipper LX е таа разноврсна патика што можете да ја носите насекаде! Подготвена влошка. Гумена надворешна плоча. Поставата за дишење. Лизгајте се со еластична гулаб.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне