• Свеж
Технолошки Шорцеви на Ли Бојс - Брзи Суви Удобни Шорцеви За Истегнување За Момчиња

Технолошки Шорцеви на Ли Бојс - Брзи Суви Удобни Шорцеви За Истегнување За Момчиња

DEN 255.68

Од стока
Во продавницата

Шорцеви на Ли Бојс - Цел Ден Брзи Суви Мултифункционални Технолошки Шорцеви За Истегнување На Удобност се одличен начин за ажурирање на најважните работи за плакарот на вашиот син за новата сезона. Овие удобни, брзо суви летни шорцеви се сите ваши потреби на момчето за потоплите месеци, со удобни предни, странични и задни џебови за поголема разноврсност. Подгответе го за потоплото време во пар технолошки шорцеви на лесни момчиња.  ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАН Ли : Мултифункционални Технолошки Шорцеви За Момчиња Цел ден; Ли е иконски американски бренд за тексас и секојдневна облека кој намерно дизајнира облека за да ве инспирира да живеете живот во движење. ТЕХНОЛОШКИ ШОРЦЕВИ за МОМЧИЊА : Без разлика дали вашето мало момче ужива да го поминува летото активно или да се релаксира на плажа, овие дишечки и лесни шорцеви за комунални технологии за момчиња ќе му помогнат да извлече максимум од својот летен одмор; Совршени технолошки шорцеви за активна игра на отворено, спорт и удирање во градот или брегот; Идеални шорцеви за секое активно мало момче. БРЗО СУШЕЊЕ : Не потете го оваа сезона; овие летни шорцеви за брзо сушење момчиња имаат удобна 4-насочна ткаенина што дише и нема да го ограничи неговото движење и да го одржува ладно цело лето; Заковајте го неговиот секојдневен изглед со идеални шорцеви за активности на отворено. РАЗНОВИДНИ ЛЕТНИ ШОРЦЕВИ : Удобните предни, странични и задни џебови му олеснуваат на вашиот син да ги чува сите негови најважни работи и да ужива во денот; нека го чува телефонот, паричникот, клучевите, автобуската карта и другите вредни работи безбедни каде и да оди; овие удобни шорцеви за момчиња ќе направат одличен подарок за тоа посебно мало момче во вашето семејство; Совршена идеја за подарок за синови, внуци, браќа, внуци, братучеди и пријатели. КЛАСИЧЕН ИЗГЛЕД : Надградете ја сезонската гардероба на вашиот син и подгответе го топло време со задолжителните технолошки шорцеви за момчиња оваа сезона; без оглед на неговите планови ова лето, нашите премиум лесни шорцеви за момчиња ќе одговараат на неговиот изглед и ќе го одржуваат удобен цел ден.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне