• Свеж
Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Возачот Страна Опашка Светло Собранието, Одговара 2007-Тојота Тундра

Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Возачот Страна Опашка Светло Собранието, Одговара 2007-Тојота Тундра

DEN 2045.44

Од стока
Во продавницата

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Ние Нудиме Ново Собрание На Опашка Со Сертифицирана СТАНДАРДНА Замена На Возачот. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашиот Постоечки Склоп На Опашката. Тоа Одговара На Вашиот 2007-2009 Тојота Тундра. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нова КАПА Сертифициран Стандард Замена Возачот Страна Опашка Светло Собранието, Одговара 2007-2009 Тојота Тундра Изработени Од Пластика . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило . Одговара Изберете : 2007-2009 ТОЈОТА ТУНДРА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне