• Свеж
Клип, 1.3 Во Заби Преносни Нерѓосувачки Челик Предвремени Чешел Клип Замена Додаток За Фризерски Салон Сребро

Клип, 1.3 Во Заби Преносни Нерѓосувачки Челик Предвремени Чешел Клип Замена Додаток За Фризерски Салон Сребро

DEN 79.04

Од стока
Во продавницата

Клип, 1.3 Во 9 Заби Пренослив Додаток За Замена На Клип За Прицврстување Од Нерѓосувачки Челик За Фризерски Салон Сребрена Спецификација : Тип На Ставка : Клип Материјал : Нерѓосувачки Челик Количина : 40 парчиња / големина на кеса : Прибл. 3,2 х 1,8 см / 1,3 х 0,7 инчни карактеристики : се користи за поврзување помеѓу мрежата за коса и вистинската коса, што ја прави постабилна и игра фиксна улога.Употреба : Дома, Листа на пакети за фризерски салони : 40 х Клип Забелешка : ве Молиме дозволете мала грешка поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето. Фиксација : дизајн На Заби за да се обезбеди избегнува влечење, а малите дупки го олеснуваат прицврстувањето или шиењето на внимателен дизајн. Продолжување на косата : Совршени За плетенки за коса и многу повеќе, овие брзи клипови за чешел ви помагаат САМОСТОЈНО погодни за наједноставни и практични. Пренослив Дизајн : клипот се користи за поврзување помеѓу мрежата за коса и вистинската коса, компактна и лесна, погодна за дома и фризерски салон.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне