• Свеж
Чарела Жени Капри Лабава Врвка Кратки Панталони Дневна Џогери Панталони Црна,М

Чарела Жени Капри Лабава Врвка Кратки Панталони Дневна Џогери Панталони Црна,М

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Повлечете јаже затворен Материјал : женски широки нога карго панталони, изработени од памучен мешан материјал, светлина во текстура, мека во рака, дише, пријателски во кожата, удобно и освежувачки, карго панталони. Дизајн : еластичниот појас и вградените панталони со врвки се дизајнирани за лесно носење и поудобно искуство. Директно широки панталони за нозе, со џебови, еднобојна широка Улична Женска облека со низок струк. Идеален за пешачење, кампување, активности на отворено, танцување и секојдневна релаксација. Повод : Женската врвка за влечење е идеална за одмор и слободно време на отворено. Големина : ве молиме проверете ја оваа табела со големини пред да нарачате. Лесно се совпаѓаат со разни Маици, елеци, кошули, патики или високи потпетици. Сезона : umn, Зима. Пол : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс. Тип На Шема : Цврст. Стил : Топло. Должина На Ракавот : Исечени Панталони. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Жени Исечени панталони. Ви посакувам пријатно шопинг искуство Во Нашите Врвови Продавница Блузи Продавница е посветена на обезбедување на женска облека како врвови Кошули Блузи.Табела со големини (1 инч=2,54 см) : Ве Молиме Дозволете 0,5-2инч Се Разликува поради Рачно Мерење, Благодарам!Прашање за големина : П : јас обично носам средна големина и малку се грижам за sie, која големина треба да ја нарачам?А : Ние Сме Азиски Големина, работи помала од нас големина, па ние ќе ви предложиме да изберете една големина или две големина поголема од вообичаената големина ако не можете да бидете сигурни, тоа ќе биде порелаксирано и удобно. Чарела е една од водечките онлајн продавници со висококвалитетна облека и други модерни додатоци од 2017 година. Нашата цел е да бидеме најголемата онлајн компанија за гардероба ширум светот. Наша цел е да им понудиме на нашите клиенти разновидна најнова и најмодерна облека.Нашата целна публика се жени на возраст од 18-49 години. Нашата Продавница обезбедува многу видови блузи за кошули : како што се дуксер за мали деца исечен дуксер машки кошули со долги ракави бела маица машки фустани кошули со долги ракави црвена и бела кошула со пруги есенска сезона кошули со копчиња надолу фустан со дуксер. Ние дизајнираме повеќе стилски капут за нашата кралица, исто како : машки зимски капут зимски палта за жени мантил за мажи зимски палта за момчиња загреан капут женски капут зимски палта за женски машки зимски палта. Какви Панталони трчаме? Можете да ги најдете како што следува : маскирни панталони за жени црвени кожени панталони црни панталони женски спортски панталони црни спортски панталони машки панталони работат панталони панталони за женски спортски панталони за жени. Ако сакате да Земете Состанок или забава, можете да го најдете стилот на фустанот што ви се допаѓа : кожен фустан фустан со долги ракави за жени фустан со здив на свадбен гостин фустан со готски фустан долг црн фустан за жени фустани кошули за жени портокалови фустани за жени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне