• Свеж
Водоотпорни Чанти За Жени Средна Големина Патување Патент Торба Торба, Круша

Водоотпорни Чанти За Жени Средна Големина Патување Патент Торба Торба, Круша

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Премиум Полиестер Анти-Вода. Торбичките ОД ХАВИ се изработени од висококвалитетен полиестер кој е отпорност на рипстоп и стуткање, можете да го преклопите кога не се користи. Процес на префинетост Со Дополнителни" Х " Зашиени. Постојано подобрување, додадено е дополнително шиење "Х" каде што рачката е прикачена на торбата за дополнителна поддршка и за да се спречи кршење на рачката. Мултифункционална Секојдневна Торба за Жени. Торба За купување, Торба За Намирници За Повеќекратна Употреба, Торба За Плажа, Торба За Нега, Торба За Пикник, Дневна Торба, Работна Торба, Торба За Кампување, Шетање На Кучето И Многу Повеќе!!. Разновидни избори во бои и дезени. Црна, Мала Лисица, Анемона, Врба, Љубовни Графити, Цреша, Сонце И Месечина, Самрак Гроув, Виножито Еднорог, Кактус Алпака, Сончоглед, Цвет Фисиденс, Јавор, Сиво Куче, Цвеќиња, Бранови, Памук, Сина Пеперутка, Лисја, Обоен Лист, Авокадо, Ананас, Фламинго, Сина Лента, Кран, Персиммон, Маргаритка, Круша, Пирамида, Хибискус, Плима, Лимон. Инструкции За Перење. Со одлични квалитети на изобличување слободен и постојаност, оваа торба може да се мијат со машина или рака. Со оглед на долната пвц подлога, се предлага Миење Раце. Еколошки Неизбледен Водоотпорен Полиестер и 210д оксфордска постава, можете да ја преклопите кога не ја користите. Топ Патент Торба За Жени и Девојки со 7 Оддел. Средна Големина За Намирници : 11,4 (Л) (Долу) * 3,9 (Долу) (Ш) * 12 (Ч) инчи, тежина само 8 мл со пвц обложено дно. Совршена Големина и за одмор и за секојдневна употреба како одлична патна торба, работна торба, торба за вежбање, торба за медицинска сестра, торба за намирници, торба за плажа, училишна торба, торба за пикник итн. Разновидни Избори и Безгрижна Гаранција : постојат повеќе од 30 обрасци за различни прилики. Изберете еден како подарок за мајка, девојки, пријатели.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне