• Свеж
Лидијаунистар Тајм И Тру Aut Женски Долги Ракави Блузи Женски Модни Печатени Лабави Маици Ракави Блуза Круг Вратот Обични Врвови Смешни Партиски Блуза Кошули Бели

Лидијаунистар Тајм И Тру Aut Женски Долги Ракави Блузи Женски Модни Печатени Лабави Маици Ракави Блуза Круг Вратот Обични Врвови

DEN 191.84

Од стока
Во продавницата

Женска Мода Печатени Лабава Маица 3/4 Ракави Блуза Круг Вратот Повик Tops Features : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење.2.Многу кул за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Дома, Дневен Материјал : Имитација на памучен ракетен стил : Секојдневен, Моден Ракав Должина : 3/4 Ракав Јака : Кружен Врат : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Со Големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 124cm/48.82 "Ракав : 49cm/19.29" Должина : 69cm/27.17 " Long Жените Долги Ракави Блузи Женски Мода Печатени Лабава Маица 3/4 Ракави Блуза Круг Вратот Повик Блузи Смешни Партија Блуза Кошули. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Earance Жени Долг Ракав Врвови Дозвола. Смешни Партиски Блуза Кошули.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне