• Свеж
Женски Хеланки Обложени Со Руно Зимски Термички Топли Хулахопки Со Висок Струк Панталони Контрола На Стомакот Тенки Долги Панталони

Женски Хеланки Обложени Со Руно Зимски Термички Топли Хулахопки Со Висок Струк Панталони Контрола На Стомакот Тенки Долги Панталони

DEN 319.84

Од стока
Во продавницата

Женски Зимски Хеланки, Еластична Облога Од Руно На Половината Тенки Долги Панталони За Секојдневно. Тенок вклопуваат хеланки направи да изгледа добро и ќе може да биде посигурен и убава вас!. Големина Шема. Големина (см). St Length : t91tt Waist : t60tt Hip : t80. Мt Length : t92tt Waist : t64tt Hip : t84. Lt Length : t93tt Waist : t68tt Hip : t88. XLt Length : t94tt Waist : t72tt Hip : t92. Големина(инч). St Length : t35. 83 пресврт : t23. 62 t Hip : t31. 50 . Mt Length : t36. 22 пресврт : t25. 20 t Hip : t33. 07 . Lt Length : t36. 61 пресврт : t26. 77 t Hip : t34. 65 . XLt Length : t37. 01 пресврт : t28. 35 t Hip : t36. 22 . Спецификација. Име на предметот : женски хеланки. Боја : темно сива, црна, вино црвена, светло сива, морнарица. Материјал : полиестер, спандекс, руно. Големина : S/M/L/XL. Содржина На Пакетот. 1 пар хеланки. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Меки и Еластични : овие женски хеланки се изработени од врвен полиестер, спандекс, материјал од руно, супер меки за допир и нежни за вашата кожа, ќе ја максимизираат целата ваша удобност. Обликување на телото : Исечете го половината, стомакот и колковите. Облеката лесно може да ја врати формата на телото и да покаже шармантни облини. Дизајн : овие женски зимски хеланки имаат еластичен струк, облогата од руно обезбедува топло искуство при носење, едноставна цврста боја никогаш надвор од мода. Прилики : Модните хеланки се најдобриот избор за многу прилики како секојдневен, секојдневен, тренинг, улица, канцеларија, шопинг итн. Пакет И Нега : 1 пар женски хеланки. Машина за перење, висат за да се исуши, ве молиме не белилото.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне