• Свеж
Tejiojio Essentials Краток Ракав Дозвола Лејди Летна Маица Жените Повик Ретро Народни-обичај Печатени V-Вратот Пуловер Блуза Блузи

Tejiojio Essentials Краток Ракав Дозвола Лејди Летна Маица Жените Повик Ретро Народни-обичај Печатени V-Вратот Пуловер Блуза

DEN 211.04

Од стока
Во продавницата

Жените Обична Маица Ретро Фолк-прилагодено Печатени V-Вратот Краток Ракав Пуловер Блуза Блузи Карактеристики : 1.Карактеристики : Обични Врвови,Кратки Ракави,Хеџинг,Печатени Врвови,Секојдневни врвови,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.3.Специјалниот печатен дизајн го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Aut/Пролет/Зима Пол : Жени,Девојка Пригода : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : Печатена Јака : Стил На Вратот : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачете Или Исушете Го Линијата Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови Tejiojio Најважните Работи Краток Ракав Расчистување Лејди Летна Маица Плус големина Жени 3189д Животински Печатени О-Вратот Блуза Маичка. ? Стил-Женски Маици, блузи, секојдневни кошули, врвови за патници, маици за дневна облека, лабави опремени пролетни/летни врвови, високи и ниски полите на вратот на екипажот, Гроздобер Маица, печатени кошули, графички/цврсти дизајни за да бидете облечени шик и гламурозни. _ Дизајн - овој женски секојдневен стил на вратот на екипажот/Вратот/вратот на екипажот со краток ракав. Удобно за носење, ќе ве направи погламурозни и стилски, но не премногу откривачки. ✌ Повод-дамските врвови со кратки ракави се совршени со шорцеви, фармерки, здолништа, потпетици и може да се користат и како миење во пролет илиumn. Кога го носите овој елек, добивате комплименти. Ова е одличен избор како подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, ќерка или сестра. Едноставниот и природен дизајн го прави овој врв совршен за работа, одмор, празнични забави, излети, секојдневно носење. ?? Додаток-Спарете со слаби фармерки и чизми до глужд, или хулахопки и патики, сами или со хеланки и шорцеви/здолништа за секојдневен изглед во пролет и лето. Кардигани, палта и тексас јакни што ви одговараат, стануваат трендовски улични моди во fall и зима.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне