• Свеж
Морнар Месечината П Поскет Петит Волумен 1, Морнар Месечината

Морнар Месечината П Поскет Петит Волумен 1, Морнар Месечината

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Морнар Месечината П Поскет Волумен 1 карактеристики Морнар Месечината, Морнар Меркур И Морнар Марс чиби фигури. Наскоро ќе ги понудиме преостанатите воини за да можете да ја завршите целата колекција. Собери ги сите! Секој продаден одделно. Возраст Одделение 15+. Морнар Месечината П Поскет Петит Волумен 1, Морнар Месечината : Возраст : 15 години и повеќе. Ја слави 20-Годишнината од овој меѓународен хит аниме. Чиби морнар месечината фигури се Од Банпресто и функција Банпресто е уникатно стилизирани преземе на ликовите. Сликата е висока приближно 2,8". ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ : Мали делови. Не за деца под 3 години. Бидете сигурни да ги соберете останатите Морнари Чувари додека се ослободени!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне