• Свеж
Богатствата НА КАРОЛИНА SC9559-ЗНАМЕ-РОДИТЕЛ Брисел Грифон Валентин Љубов Знаме, разнобојни

Богатствата НА КАРОЛИНА SC9559-ЗНАМЕ-РОДИТЕЛ Брисел Грифон Валентин Љубов Знаме, разнобојни

DEN 143.68

Од стока
Во продавницата

Богатства КАРОЛИНА SC9559-ЗНАМЕ-РОДИТЕЛ Брисел Грифон Љубов Знаме Валентин, разнобојни овој дизајн е достапен и во големината на градината (мала) и во големината на куќата (голема). 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина, 2 Слоја Двострана Квалитетна Конструкција, Знаме Со Големина На Градина приближно 11 во х 15 1/2 инфлаг е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандарден држач за знаме со големина на градината.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне