• Свеж
Лелеави Кошули Гроздобер За Жени Земја Графички Плажа Блузи Обични Маици Лето Маица Екипажот Краток Ракав

Лелеави Кошули Гроздобер За Жени Земја Графички Плажа Блузи Обични Маици Лето Маица Екипажот Краток Ракав

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашата дневна Пригода За носење : На Отворено,Плажа,Лето,Забава,Состаноци,Дневна рекреација,Дом. Овој Лесен, Врв е совршен за тие денови! Нега на облека : Рачно Перење Препорачуваме Или Хемиско Чистење на Вашиот Врвен производ информации : пол : Женски Материјал : Полиестер/Памук/Спандекс Должина : Редовен Стил : Секојдневен, моден, Краток Должина На Ракавот : Кратка / Пригода Без Ракави : Секојдневен,Дневен,Тип На Шема На Плажа : Печатење/Цврст /Графички и миењето раце и машината за перење е во РЕД ПАКЕТОТ вклучува : 1 ПАРЧИЊА ВРВОВИ ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината Касаул кратки ракави блузи за жени, трендовски туника блузи. Мека, лесна ткаенина направена и удобна за носење. Уникатен и стилски design.It ок е одличен за секојдневно, одмор, патување, забава, вечер, дома, училиште, шопинг, на отворено. Исто така, може да биде подарок за пријателите, семејствата, колегите, Денот на Мајката, денот на вљубените, Божиќ, Ноќта на Вештерките или за кој било што се грижите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне