• Свеж
hp RPM 2-СПД Fr 115v Појас Погон Вентилатор Мтр Капа Почеток Век # C533

hp RPM 2-СПД Fr 115v Појас Погон Вентилатор Мтр Капа Почеток Век C533

DEN 626.40

Од стока
Во продавницата

56 Рамка; Вратило 5/8 " х 1 7/8"; 3.5 " Висина Вратило 3/4 -.21 кс 1725/1140 ВРТЕЖИ во МИНУТА, 10,0/4,0 засилувачи, 115 Волти 60 hz. 2-Брзина. Еластична Основа За Лулка. Вратило 5/8 "х 1 7/8". 3.5 " Висина Вратило. 56 Рамка. Ротација-Реверзибилна. Топчести Лежишта. Автоматска Заштита Од Преоптоварување. ОДП-Отворен Доказ за Капење. Услуга Фактор 1.25. Продолжен преку завртки вратило крајот. Кондензатор Старт мотор. 1 Година Гаранција За Производство. Континуирана Должност, Терминали За Брзо Поврзување, Лесна Промена На Ротацијата, Изолација Од Класа Б.Дејтон 4УБ81.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне