• Свеж
Гуеусу Божиќ Семејство Појавување Пижами Во Собата, Цртан Филм Со Долги Ракави Ирваси Печати Маица Со Карирани Панталони

Гуеусу Божиќ Семејство Појавување Пижами Во Собата, Цртан Филм Со Долги Ракави Ирваси Печати Маица Со Карирани Панталони

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Божиќна Шема : Маичката има долг ракав, вратот на екипажот, цртан филм ирваси печатени шема, пар со пар карирани панталони. 35 t Bust : t60t/t23. Прилики : Совршен За носење На Божиќна забава, собири, семејни активности и исто така погоден за секојдневно носење. Дали сте подготвени За Претстојниот Божиќ На Ноќта на Вештерките? . Машина за перење, висат за да се исуши, ве молиме не белилото.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне