• Свеж
Секогаш Со Тебе од Серхио Тачини, 3. Оз ЕДТ Спреј За Жени

Секогаш Со Тебе од Серхио Тачини, 3. Оз ЕДТ Спреј За Жени

DEN 719.84

Од стока
Во продавницата

Секогаш Со Тебе Од Серхио Такини Е Цветен Дрвенест Мошусен мирис за жени лансиран во 2013 година. Врвни ноти се бергамот, лимон и јаболко; средните ноти се црвени бобинки, роза и крин-долина; основните ноти се сандалово дрво, кедар и мошус. Врвни Белешки : Лимон, Бергамот, Јаболко. Средни Белешки : Крин-На-Долината, Црвени Бобинки, Роза. Основни Белешки : Лубеница, Круша, Бела Праска.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне