• Свеж
Тепсмф Магнетно Вшмукување Лупеч Мултифункционален Планер За Овошје Кујнски Лупач Артефакт За Пилинг Од Овошје И Зеленчук За Домаќинство Доаѓа Со Кутија За Склад?

Тепсмф Магнетно Вшмукување Лупеч Мултифункционален Планер За Овошје Кујнски Лупач Артефакт За Пилинг Од Овошје И Зеленчук За

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Магнетно Вшмукување Лупење Мултифункционален Планер За Овошје Кујнски Лупач Артефакт За Пилинг Од Овошје и Зеленчук За Домаќинство Доаѓа Со Кутија За Складирањекарактеристики : со дизајн на функција за магнетно вшмукување, лесно се отвора / затвора. Со остра површина со две острици, можете лесно да ја излупите и чувате додека сечете. Не мора повеќе да сквотите и да го лупите. Зеленчукот и овошјето лесно се чуваат, а самостојната корпа за складирање е погодна за чистење. Ergономски зафат, беспрекорно вклопување, мазен и без напор пилинг. Справете се со локалните мртви агли и зеленчук, што е погодно да се справите со конкавните дупки и зеленчукот, нечистотијата и спорите и лесно да се справите.Големина на производот : 6, 7х6х1, 6см*Поради рачно мерење, неизбежно ќе има мала грешка, што е предмет на вистинскитевклучуваат : 1х лупач Тепсмф Магнетно Вшмукување Лупач Мултифункционален Планер За Овошје Кујнски Лупач Артефакт За Пилинг Од Овошје и Зеленчук Доаѓа со Кутија за Складирање.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне