• Свеж
Панталони Жени Обични Сплит Полите Патент Панталони Џеб Широк Нога Панталони Фармерки За Жени Трендовски

Панталони Жени Обични Сплит Полите Патент Панталони Џеб Широк Нога Панталони Фармерки За Жени Трендовски

DEN 639.84

Од стока
Во продавницата

Големина : С Половината : 70см/27,56" Колк : 102см/40,16" Должина : 106см/41,73" Големина : М Половината : 75см/29,53" Колк : 107см/42,13" Должина : 107см/42,13" Големина : Л Половината : 80см/31,50" Колк : 112см/44,09" Должина : 108см/42.52" големина : xl Половината : 85см/33.46" колк : 120см/47.24" должина : 109см/42.91" големина : xxl половината : 90см/35.43" колк : 128см/50.39" Должина : 110см/43.31" женски фармерки панталони секојдневен сплит полите фармерки патент панталони панталони со широки нозе со џеб карактеристики : специјално Копче/сплит/дизајн на џебни споеви сезона : сите сезонски пол : женитеова Е Одличен Подарок за вашите љубовници или yourself.It изработен е од материјали, издржлив за секојдневно носење!Стил : Дневен/Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврста Должина : Долга Декорација : Џебна Силуета : Широки Панталони за Нозе што добивате : 1 Х Панталони Погодни за Секојдневна Употреба. Овие Панталони Се Многу Погодни За Вашето Секојдневно Носење. Можете Да Изберете Различни Стилови. Внимание И Грижа - Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини На Сликата За Да Ви Помогне Посоодветни Панталони. Машинско Перење Одделно Во Ладна Вода, Не Сушете На Ниска Температура. Како Да Го Носите-Ако Сакате Да Излезете, Носете Шик Јакна Со Овие Памти За Да Се Чувствувате Ретро И Модерно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне