• Свеж
Чудовишта Браун Строуман Како Франкенштајн Акција Фигура

Чудовишта Браун Строуман Како Франкенштајн Акција Фигура

DEN 367.52

Од стока
Во продавницата

WWW Чудовишта Браун Stowman Акција Фигура се подготвени за нов начин да се игра, бидејќи WWE Чудовишта доаѓаат! Омилените Суперѕвезди на WWE станаа "чудовишта" и ја прогонуваат, тролаат и ја пребаруваат земјата! Овие Фигури На Суперѕвездата На WWE имаат уникатни украси и драматични пози. Тие се страшно забавно да си играат со и да се соберат! Изберете Од Wwe Чудовиште Superstars Како Крисericхон, Џејк " Змијата " Робертс, Браун Строуман, Римски Владее, Гробарот и Asuka. Соберете ги сите ако се осмелите! Секој продаден одделно, предмет на достапност. Боите и украсите може да варираат. Детали за производот : Се Препорачува за возраст од 6 и повеќе години; Вклучува 1 Слика; Ние Суперѕвездите станавме "чудовишта" и ја прогонуваме, троламе и ја пребаруваме земјата! ; Бројките имаат уникатни украси и драматични пози и со право се забавни за играње и собирање! ; Изберете Од Wwe Чудовиште Суперагѕвезди Како Крисericхон, Акеејк "Змијата" Робертс, Браун Строуман, Римско Владеење, Гробар И Асука; Соберете ги сите ако се осмелите! ; Официјална Лиценцирана Стока ; WWE Браун Stowman Чудовишта Акција Фигура.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне