• Свеж
Празнични Зделки Заштеда

Празнични Зделки Заштеда

DEN 1295.84

Од стока
Во продавницата

Мода Долги Ракави Слободно Време Надворешна Облека Долги Палто Јакни Блузи Повик Долна Облека Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Врвови,Палто,Џеб,Качулка,Долг Ракав ,Дуксер Со Пуловер, Секојдневни Врвови,Секојдневна Облека, Стилска Модна Блуза За Дизајн.2.Материјал : Памук Направен од Ткаенина, Мек и Удобен.3.Специјалниот Дизајн На Долг Капут Го Прави Посекси и Попривлечен за Носење.4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, За Работа, Домашен Одмор И Многу Повеќе. Одговараат За, Зима и Пролет.5.Ве молиме Запомнете : Машинско Перење Топло Не Избелувајте Оставете Да Се Исуши На Ладни Места Сезона : Зимски Есенски Пол : Менокација : Надворешен,Секојдневен,Дневен Материјал : Должина На Памучни Ракави : Тип На Шема Со Долги Ракави : Цврст Стил : Мода,Секојдневна Облека : Одговара На Големината На Дебелината : Стандардно Што Добивате : 1 парчиња Табела Со Врвни Димензии : Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 110см/43.31" Ракав : 62см/24.41" Рамо : 47см/18.50" Должина : 84см/33.07" . Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 115см/45.28 "Ракав : 63см/24.80" Рамо : 48.5 см/19.09 "Должина : 85см/33.46". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 120cm/47.24 "Ракав : 64cm/25.20" Рамо : 50cm/19.69 "Должина : 86cm/33.86". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 125cm/49.21 "Ракав : 65cm/25.59" Рамо : 51.5 cm/20.28 "Должина : 87cm/34.25". Големина : 3 XL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 130cm/51.18 "ракав : 66cm/25.98" Рамо : 53cm/20.87 "Должина : 88cm/34.65" Машки Костум јакни. Машки Зимски Јакни. Машка Топла Надворешна Облека. Роденденски Подароци За Мажи. Божиќни Подароци За Мажи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне