• Свеж
Воблинг Машки Врвови Блуза На Вратот Со Ревер Редовно Вклопување Поло Кошула Мажи Обична Канцеларија Маичка СТИЛ W XL

Воблинг Машки Врвови Блуза На Вратот Со Ревер Редовно Вклопување Поло Кошула Мажи Обична Канцеларија Маичка СТИЛ W XL

DEN 303.84

Од стока
Во продавницата

Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Машка Поло Кошула, Кошула За Вратот На Ревер, Секојдневни Блузи, Есенска Зимска Блуза, Тип На Кошула За Голф : Шарени, Споени, Копчиња Боја : Како Што Покажува Сликата : С, М, Л, XL, 2 XLMaterial : 95% Полиестер 5% Spandex Neckline : Должина На Лапел : Должина На Колкот Ракав должина : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut, Зима Карактеристики : 1. Оваа поло кошула за голф е изработена од плетена плетена влага што брзо ја отстранува влагата и содржи копчиња плакета.2. Плакета со копчиња и едноставен изглед што ја прават оваа поло маица за голф да оди во канцеларија или на одмор.3. Оваа машка споена поло кошула со пруги е една од најудобните поло маици што некогаш ќе ги носите. Лесна, мека и растеглива ткаенина што дише за да ви даде топло чувство во есенската зима.4. Без разлика дали сте во теретана или на каучот прави облека што ќе издржи каква било активност или не активност. Содржина на пакетот : 1 Х Мажи Поло Маици : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Машка Поло Кошула, Кошула Со Копчиња, Секојдневни Блузи, Класична Маица, Есенска Зимска Блуза, Маица Со Тенок Фит. Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Лежерна Поло Кошула За Вратот На Ревер, Врвови Со Долги Ракави, Кошула За Есенски Зимски Маици, Споена Блуза со Пруги, Трендовски и Убав. Повод-Класичната Поло Кошула Е Погодна за Секојдневна, Секојдневна Работа, Бизнис, Состаноци, Голф, Тенис, Рагби, Други Спортски И Секојдневни Активности. Натпревар - Оваа Тенка Фит Поло Маици Има Различни Бои Што Можете да Ги Измешате Со Толку Многу Стилски Тексас Панталони или Секојдневни Панталони за Секојдневниот Изглед.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне