• Свеж
Јубнлви Прстени Матирани Свила Шема Инкрустирани Кристал Прстен Легура Жени Мажи Исклучителен Прстен Моден Накит Подарок Прстени За Пријатели Девојки Момчиња Си?

Јубнлви Прстени Матирани Свила Шема Инкрустирани Кристал Прстен Легура Жени Мажи Исклучителен Прстен Моден Накит Подарок Прстени

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Матирана Свилена Шема Инкрустиран Прстен Од Прстен Легура Жени Мажи Исклучителен Прстен Моден Накит Прстени За Подароци За Пријатели Девојки Момчиња карактеристики : ИЗДРЖЛИВИ И СВЕТЛИ нашите прстени се изработени од висококвалитетни материјали, издржлив И светло КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ овие стресни прстени за анксиозни жени се изработени од нерѓосувачки челик, лесни и цврсти. Висока полирана мазна површина, удобна за носење без остар раб и спречува иритација на вашата кожа. Лесно за ставање или полетување. Овој пенлив прстен е многу стилски со разноврсен дизајн кој ќе додаде стилски допири на секој стил. Повод нашите прстени ќе донесе радост за секоја пригода како што се родендени, Божиќ, годишнини, свадби, дипломирање, Денот на Вљубените и многу повеќе. Тие можат да се користат за постигнување различни ефекти! Овој прстен е многу уникатен и привлекува око, брзо ќе го привлече вниманието и ќе ви даде уникатен шарм. ПРСТЕНИ мерења прстен големини 6 7 8 9 10 11 12 13, Одговараат За Повеќето Жени Прст. Прилично Низок Профил И Лесно Се Врти, Удобно Чувство, Прекрасно Е Да Ги Испратите Кај Вашата Мајка, Сестра, Ќерка или Најдобри и Сите Посебни Прилики. СОВРШЕН ПОДАРОК овие прекрасни прстени се за вас и вашите пријатели. Може да се користи за комбинирање на различни тимови или шминка за да изгледате убаво. Кога се чувствувате загрижени, вознемирени или под стрес поради работа, учење и тривијален живот, носете го нашиот прстен, тој е совршен за секој што бара начин што не го одвлекува вниманието за да ги пренасочи лошите навики или да излезе загрижена енергија кога инаку не можете. бидете привлечни и уникатни. Материјал : Големина На Нерѓосувачки Челик (Прибл) : САД 6/7/8/9/10/11/12/13рода : Жени, менстајл : Мода, Пријателствопоради различните монитори, бојата на сликата може да биде малку поинаква од вистинската боја. Ве молиме погледнете го вистинскиот производ. Накит. Прстени. 100% сосема нов и висок квалитет. Највисок квалитет и најекономична цена. Лесен за употреба и одржување. Бои КАКО ШТО Е ПРИКАЖАНО.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне