• Свеж
Бебе, Елементот На Занес краток ракав униз маица

Бебе, Елементот На Занес краток ракав униз маица

DEN 244.80

Од стока
Во продавницата

Бебе Елемент. Унисекс маица со кратки ракави што ја претставува периодичната табела на елементи Што Го Воведуваат Бебешкиот Елемент Унисекс маица Со Кратки ракави! Оваа кошула е совршена за секој што ја сака науката и/или хемијата. Периодниот систем на елементи е отпечатен на предната страна на маичката, што го прави одличен почеток за разговор. И не заборавајте да ја нарачате вашата големина денес! • 100% чешлан и прстенест памук (боите на Хедер содржат полиестер) • тежина На Ткаенината : 4,2 мл/јд2 (142 г/м2) • претходно смалена ткаенина • конструкција Со Странични шевови • лента од рамо до рамо • производ од Ставка добиен Од Гватемала, Никарагва, Мексико, Хондурас или Американското Бебе, Елементот На Занес Краток ракав унисекс маица.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне