• Свеж
Налепници За Ѕид Бептер Налепници Сценографијата Надвор Од Прозорецот Налепница За Ѕид Налепница За Дома Мурал Декор За Дома Налепница

Налепници За Ѕид Бептер Налепници Сценографијата Надвор Од Прозорецот Налепница За Ѕид Налепница За Дома Мурал Декор За Дома

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Изберете го местото што сакате да го нанесете, исчистете ја пепелта и маснотиите, чувајте ја сува и чиста. Совршена декорација за дом, канцеларија, хотел, бања, спална соба, дневна соба, кујна, ѕид во позадина на ТВ, расадник итн.€Големина q-само вистинската големина, оваа налепница е погодна за чисти, суви и мазни површини. Излупете ја хартијата и потоа залепете се на ѕидот, поплочете од средината налево и надесно. Ако сакате да го соблечете, разнесете ја налепницата на ѕидот со фен за коса неколку секунди, а потоа лесно можете да ја отстраните налепницата за ѕидна уметност.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне