• Свеж
Детектив стрипови # VF ; DC Стрип

Детектив стрипови VF ; DC Стрип

DEN 479.84

Од стока
Во продавницата

Точка : Детективски Стрипови #1060 Издавач : Дц Насловна Уметник : Иван Реис, Дени Мики Писател : Марико Тамаки, Надија Шамас, Сина Грејс Уметник : Иван Реис, Дени Мики, Дејвид Лафам оваа ставка ОЦЕНУВА VF или подобро. Оваа листа содржи акции фото и информации од comicbase quintection Commics #1060 VF ; DC стрип.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне