• Свеж
Џон Керол Фудбалска Топка 27 дијаметар

Џон Керол Фудбалска Топка 27 дијаметар

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Заштитете го вашиот под со стил и покажете ја својата фандом Со Душеци За Фудбалски Топки Од Решенија за Спортско Лиценцирање. Направено со 100% најлонски тепих и рециклирана винилна подлога што не се лизга. Може да се постави на било кој тип на подот. Машина за перење; редовно вакуумирајте и чистете на самото место за лесно и брзо чистење. Лиценцирани Производи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне