• Свеж
Женски Врвови Со Цврста Боја Секојдневно Ленено Копче Кошули Со Долги Ракави Женски Врвови Со Долги Ракави Ситни

Женски Врвови Со Цврста Боја Секојдневно Ленено Копче Кошули Со Долги Ракави Женски Врвови Со Долги Ракави Ситни

DEN 223.84

Од стока
Во продавницата

Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во слики или опис.Сезона : Есенски Зимски Женски Врвови Со Цврста Боја Секојдневно Ленено Копче Кошули Со Долги Ракави Женски Врвови Со Долги Ракави Ситен Материјал : памук.Боја : Розова, Бела, Зелена. Разноврсна и Лесна За Спарување : оваа есенска зимска кошула е совршена за парови со фармерки, шорцеви или хеланки. Без разлика дали присуствувате на спортски настан или само излегувате на секојдневен ден, овие врвови ќе ве направат да се истакнете со стил. Прилика : Врвот Е Погоден За Различни Секојдневни Активности, Одличен За Патување На Плажа, Одмор, Хаваи, Пешачење, Кампување, Сурфање, На Отворено, Пловење, Канцеларија, Теретана, Вежбање, Патување, Трчање, Улица, Секојдневен, Спорт, Секојдневно Носење И Така Натаму. Ве молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Нарачате, изберете ја саканата големина. камиса негра мујер. elа елеганте мујер. Кошули со долги Ракави За Жени под 10 долари.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне