• Свеж
Xmarks Пижами Сет За Дете Бебе Момче Девојче Копче Свила Пижами Облека За Спиење Ноќна Облека Салон Облека Во Собата Подароци За Деца Розова 9-10t

Xmarks Пижами Сет За Дете Бебе Момче Девојче Копче Свила Пижами Облека За Спиење Ноќна Облека Салон Облека Во Собата Подароци

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Опис : Материјал : Тип На Памучна Шема : пол на животните : Унисекс Одговара : Одговара на големината, Земете Ја Сезоната со нормална големина : Season, Пролет, Лето Должина На Ракавот : прилика со долги Ракави : Секојдневен Стил : Опсег на Секојдневна Возраст : 4-10т Стил На Ракав : Редовен Тип На Затворање : Табела Со Големина Со Едно Гради : Големина - - - - - Возраст - - - - - Горна Должина - - - - - - - БистаДолжина На Ракавот-Обем На Половината - - - Панталони-Препорачана Висина 110-4-5 T47cm/18.50"-72cm/28.34"-14cm/5.51"46cm/18.11"-29cm/11.41"-110cm/43.30" 120-5-6 T49cm/19.29"-76cm/29.92"-14cm/5.51"48cm/18.89"-30cm/11.81"-120cm/47.24" 130-6-7 T52cm/20.47"-80cm/31.49"-15cm/5.90"50cm/19.68"-31cm/12.20"-130cm/51.18" 140-7-8 T54cm/21.25"-84cm/33.07"-15cm/5.90"52cm/20.47"-32cm/12.59"-140cm/55.11" 150-8-9 T56cm/22.04"-90cm/35.43"-16cm/6.29"54cm/21.25"-33cm/12.99"-150cm/59.05" 160-9-10 T-59cm/23.22"-96cm/37.79"-16cm/6.29"56cm/22.04"-34cm/13.38"-160cm/62.99"пакет вклучени : 1*Блузи+1*Панталони 100 % сосема нов нов и висок квалитет. Дали се грижите дали облеката ќе ја повреди кожата на вашите деца? Нашата облека е љубезно на кожата, изработена од памук, мека и дише. Обичен комплет Панталони За Блуза Со Божиќни Печатење Со Кратки Ракави, што ќе ги направи вашите деца да изгледаат кул и привлечно. Комплетот облека има 6 големини, погоден за бебиња од 4 до 10 години во пролет /umn. Достапни се и машинско перење и рачно перење. Погоден за секојдневно носење, пикник и фотосесија. Ве молиме погледнете ја Табелата Со Големини подолу за детали во описот на производот пред купувањето.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне