• Свеж
Панталони За Суи Жени Обични Хулахопки За Трчање Цветен Принт Тенок Висок Струк Истегнување Фитнес Хеланки Јога Панталони

Панталони За Суи Жени Обични Хулахопки За Трчање Цветен Принт Тенок Висок Струк Истегнување Фитнес Хеланки Јога Панталони

DEN 367.20

Од стока
Во продавницата

Големина : М САД : 2 ЕУ : 30 Половината : 60см/23.62" Колк : 88см/34.65" Должина : 46см/18.11" Големина : Л САД : 3 ЕУ : 31 Половината : 62см/24.41" Колк : 90см/35.43" Должина : 47см/18.50" Големина : XL САД : 4 ЕУ : 32 Половината : 64см/25.20" колк : 92СМ/36.22" должина : 48см/18.90" големина : ххл сад : 6 еу : 34 половината : 66см/25.98" КОЛК : 94СМ/37.01" должина : 49см/19.29" големина : хххл сад : 8 еу : 36 половината : 68см/26.77" КОЛК : 96см/37.80" должина : 50см/19.69"женски обични хулахопки за трчање Цветен принт Тенок Висок струк истегнување фитнес панталони јога хеланки карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневен, Тренд и Моден дизајн, Цела Сезона за Носење. 2.Материјал : Изработен од ткаенина,лесен мек и удобен. 3.Стил : Мода И секојдневен Удобен, Совршен за домашно носење или лежење наоколу или активности на отворено. 4.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Лето и Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Информации за производот : Сезона : Цела Сезона Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Декорација Со Висок Струк : Стил На Печатење : Секојдневна,Модна Должина : Кратко Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Панталони Совршен Подарок : одличен подарок За жени, тинејџерки, дами, сопруга, девојка, мајка, ќерка За Велигден, Роденден, годишнина, Дипломирање, Денот На Вљубените, Божиќ, Денот На Мајките, Денот На Благодарноста Итн. Препорачај спротивното нежно перење. Нега на облека, Рачно перење препорачано со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун, без белило. Нашата страст помага-дали луѓето прават повеќе. Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, овозможувајќи ви слободно да се движите низ животот. Ние ви помагаме да ги бркате работите што ви носат радост и смеа. Работите што ве прават бестрашни и се надеваме затоа што вашата страст е она што ве прави уникатни. И она што те движи, не трогнува. (карго панталони жени, хеланки за жени, комбинезони за жени, комплети за вежбање за жени, фармерки за жени, боди за жени, панталони за суи, џогери за жени, женски фармерки, шорцеви за жени, кожени панталони за жени, боди со долги ракави за жени, женски спортски панталони, шорцеви за вежбање жени, женски хеланки, женски карго панталони, женски шорцеви, јога панталони со џебови за жени, џемпери за жени, женски боди, кожени панталони за жени, широки панталони за нозе за жени).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне