• Свеж
Никол Милер Камбанарија Чиста Прачка Џеб Врвот Завеса Панел Пар, 50х96, Бела

Никол Милер Камбанарија Чиста Прачка Џеб Врвот Завеса Панел Пар, 50х96, Бела

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Камбанаријата никол Милер чистите панели нудат цврст ленен изглед кој убаво ја дифундира светлината.? Лесната конструкција внесува воздушно чувство во вашата соба и овозможува мека светлина за блескав ефект додека го одржува силниот сјај на сонцето.? Овие панели убаво ќе се завесат од вашата омилена шипка за завеси со џеб од 3" зашиена прачка.? Никол Милер обезбедува визија за дизајн која е неспоредлива и нуди модернаesетика, со претстави на софистицираност, отпечатоци и ткаенини.? Користете ги панелите за завеси на прозорецот На Камбанаријата како совршен завршен допир за секоја дневна соба, трпезарија, спална соба, бања и домашна канцеларија.? Резултатот е мешавина од стилови на горниот и центарот на градот кои нудат безвременски дизајни и еклектичен, модерен сензибилитет. Камбанаријата никол Милер чистите панели нудат цврст ленен изглед кој убаво ја дифундира светлината. Вклучува : Две (2) завеса панели. Завеси со џеб од 3" зашиени во прачка; секој панел зашиен со 4 "горниот раб и 3" долниот раб. Се препорачува да нарачате 2 до 3 пати ширина на прачка за правилен изглед и полнота. Упатства за нега : завеси за третман на прозорци за чистење и/или миење раце. Користете железо на тивок оган за да ги исправите и отстраните наборите/брчките од пакувањето.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне