• Свеж
Стингер подготвен да пука лак pkg 29- lh Моси даб

Стингер подготвен да пука лак pkg 29- lh Моси даб

DEN 1599.84

Од стока
Во продавницата

Заоблен пластичен кревет за мачки и мали кучиња, со специјални парчиња за да се овозможи премин на воздухот и гумени стапала против лизгање. Перницата е заштитена како по избор. Креветите на Siesta Deluxe се достапни во различни големини и во боја. Пластика, опремена со потпирач за глава, перфорирано дно за соодветна вентилација, стапала против лизгање, обезбедувајќи голема стабилност, може да се совпадне со релаксирање 45/2 за поголема удобност. Должина на сечилото : 12 in. Ширина на сечилото : 9-1/2 in. Должина на рачката : 30 in. Материјал на сечилото : кален челик. Рачка материјал : Северна бела Ешвуд. Стил на сечилото : квадрат. Тип на сечило : Отворете го назад. Должина на штекерот : 11 ин. Посебни карактеристики : со челик и дрво Д-грип, чекор напред и двојно занизнување. Употреба : За пренесување на тежок и лабав материјал.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне