• Свеж
Балетски Трико За Девојчиња Облека За Танцување На Мали Деца Комбо Со Танц Здолниште И Хулахопки

Балетски Трико За Девојчиња Облека За Танцување На Мали Деца Комбо Со Танц Здолниште И Хулахопки

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Тело : 92% Памук8%Спандекс; Лагер : 90%Полиестер10%Спандекс; Школка : 100% Полиестер. Прилагодливо затворање На Вратоврската Нежно машинско перење или миење раце . Овој Комплет вклучува здолниште, хулахопки и трико. Одделното здолниште од трико е лесно за носење и полетување, што ги прави девојките балерина попогодни за вежбање танц. Хулахопки спарени . заедно се меки и удобни. Само еден комплет комбинации за задоволување на вашите потреби за танцување. Тоа е поисплатливо. Балетските трико за девојчиња се направени со висококвалитетна памучна ткаенина, особено делот од елече со целосно наредени што е многу удобен за носење. И ние користиме мека ткаенина од шифон и туту за да направиме здолниште, кое е пријателско за кожата и дише. Ткаенината најлон и спандекс на хулахопки е густа, еластична и издржлива. Сетот за танцување девојки има разновидни модерни дизајни : горниот дел доаѓа во кратки ракави, ракави со возбуда, долги ракави и стилови со лак. Додека здолништето има стил на шифон со прилагодлива вратоврска или тип на затворање на повлекување, стил на туту и стил на светки. Исто така, постојат различни бои на располагање. Можете да изберете различни комбинации според вашите желби. ЕНАСАТ Балетски Трико За Девојки Облека За Танцување На Мали Деца Со Танц Здолниште и Хулахопки.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне