• Свеж
возидаоке машки шорцеви машки шорцеви памучна чипка голем џеб секојдневни панталони шорцеви бели 2xl

возидаоке машки шорцеви машки шорцеви памучна чипка голем џеб секојдневни панталони шорцеви бели 2xl

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.Големина : М Половината : 68см/26.77 "Колк : 104см/40.94 " Должина : 56см/22.05". Големина : Л Половината : 70см/27.56 "Колк : 108см/42.52 " Должина : 57см/22.44". Големина : XL Половината : 72cm/28.35 "Колк : 112cm/44.09 " Должина : 58cm/22.83". Големина : XXL Половината : 76cm/29.92 "Колк : 116cm/45.67 " Должина : 59cm/23.23". Големина : ХХХЛ Половината : 78см/30.71 "Колк : 120см/47.24 " Должина : 60см/23.62". Големина : XXXXL Половината : 82cm/32.28 "колк : 124cm/48.82" Должина : 61cm/24.02 " Машки Шорцеви Памучна Чипка До Големи Џебни Секојдневни Панталони Краткикарактеристики : € Материјал}изработен е од добри материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.Одлични карактеристики : Модниот дизајн ве прави попривлечни.●Собирање на машкиот врв е лесен за носење и може да биде добро усогласен со сите видови панталони.●Прилики}машкиот врв е одличен избор за секојдневно носење.●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите .Сезона : Сите сезони пол : Менокација : Дневен Стил : Мода И рекреативен материјал : Тип На Полиестерпетер : Печатен Должина На Ракавот : Должина : Одговара За големината што добивате : 1 Врв На КОМПЈУТЕР. Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД. Нашата страст помага-дали луѓето прават повеќе. Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, овозможувајќи ви слободно да се движите низ животот. Ние ви помагаме да ги бркате работите што ви носат радост и смеа. Работите што ве прават бестрашни и се надеваме затоа што вашата страст е она што ве прави уникатни. И она што те движи, не трогнува. 4.Внимателно споредете ја табелата со големини, а потоа изберете го производот што ви одговара. Можете да ја видите табелата со големини на сликата на производот.Поради фотографијата и светлината на различни монитори, ве молиме дозволете некои разлики во бојата. 5.Ние ги цениме нашите клиенти и секогаш се трудиме да ви обезбедиме најдобар вид на услуга и обезбедување на здравјето и безбедноста на клиентите. Тоа е совршена декорација . Одличен подарок за сите сезони и одличен подарок за семејството и пријателите. Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме што е можно поскоро.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне