• Свеж
Жени Заоблени Полите Маица Обични Салон Пуловер Еднобојна Долга Линија Работа Туника Блуза Маица Виолетова Л

Жени Заоблени Полите Маица Обични Салон Пуловер Еднобојна Долга Линија Работа Туника Блуза Маица Виолетова Л

DEN 287.84

Од стока
Во продавницата

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Обична Блуза Блузи Со Пуловер Со Долги Ракави, Блуза Со Туника За Жени, Обична Маица За Жени, Тип На Тептер Со Долги Ракави : Еднобојна, Шарена Боја : Сина, Розова Сина, Розова, Виолетова (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 92% полиестер, 8% Спандекснеклин : Должина На Вратот На Екипажот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut Есенски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Едноставни, но блузи во моден стил со долг ракав што ќе ви се допаднат. Оваа блуза на вратот на екипажот е неопходна за оваа пролет, лето иumn.2. Совршен со панталони, фармерки и хеланки, може да се носат кога датираат, работат, патуваат, партија, повик, одмор, итн.3. Секојдневен стил, погоден за работа, канцеларија, датум и враќање дома.Содржина на пакетот : 1 х Врвови (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Маици, Блузи, Есенска Есенска Туника Блуза Кошула, Основни Блузи, Маица Со Долги Ракави. Материјал-92% Полиестер, 8% Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Женски Лабави Врвови За Паѓање, Блуза Со Еднобојна Маица Со Цврста Боја На Вратот на Екипажот, Секојдневни Широки Кошули со Долги Ракави, Трендовски и Шик. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне