• Свеж
Женски Тркалезен Врат Со Долги ракави Божиќна Печатена Снегулка Божиќна Забава Одлични Подароци За Помалку Од Дозвола

Женски Тркалезен Врат Со Долги ракави Божиќна Печатена Снегулка Божиќна Забава Одлични Подароци За Помалку Од Дозвола

DEN 325.60

Од стока
Во продавницата

Божиќ Празник Елемент Фустан!ТОА ЌЕ биде ГОЛЕМ ХИТ на Секоја Божиќна Забава! Не пропуштајте!Материјал : Полиестер,Памук,Најлон,Спандекс,мек, лесен и растеглив.Мека И Удобна.СУВА женски фустани направени од мек и долготраен материјал. Тоа е одлична еластичност за совршено вклопување, пријателска за кожата, дише, удобно и меко носење, лесна за чистење и отпорна на дамки, нема никаква штета за вашата кожа!Празничен Дизајн Инспириран Од Празници. Совршен за одмор на отворено носење и престој дома носење. Избор на различен стил и различни големини за да ги задоволите повеќето од вашите потреби!Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни!Должина на ракавот : долг ракав. Стил : Секојдневно носење.Одлично за секојдневно, секојдневно носење, костум За Пролет, Лето, Fall и Зима!Удобна и дише ткаенина за вас, висок квалитет,ќе бидете слатки носејќи го!Супер слатки женски фустани костум за печатење со долги ракави погоден за вас, во сезоната! Големина : С-САД : 4ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8-ЕУ : 34-Биста : 95см/37.40"Ракав : 62см/24.41"- - - Должина : 82см/32.28" -Големина : М-САД : 6-ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10-ЕУ : 36-Биста : 100см/39.37"Ракав : 63см/24.80" - - - ДОЛЖИНА : 83СМ/32.68"-големина : л-сад : 8-велика Британија : 12-еу : 38-биста : 105см/41.34"- - ракав : 64СМ/25.20" - ДОЛЖИНА : 84СМ/33.07"-големина : хлсад : 10-Велика британија : 14-ЕУ : 40-БИСТА : 110СМ/43.31"- - ракав : 65см/25.59" - должина : 85см/33.46"-големина : ххлсад : 12-ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16-ЕУ : 42-БИСТА : 115СМ/45.28"- - ракав : 66см/25.98" - ДОЛЖИНА : 86СМ/33.86"големина : хххл-сад : 14-велика британија : 18-Еу : 44-биста : 120см/47.24"ракав : 67см/26.38" - - - ДОЛЖИНА : 87СМ/34.25" - - - -. Фустан; Женски Фустан; Фустан За Жени; Женски Фустан; Фустани; Женски Фустани; Фустани За Жени; Женски Фустани; Женски Фустани; Фустани За Жени; Фустани За Жени; Женски Фустани; Женски Фустан; Женски Есенски Фустан; Женски Секојдневни Фустани; Фустан; Женски Фустани; Венчаници За Гости За Жени; Есенски Фустани Секојдневни; Женски Фустани Лето; Женски Фустани Лежерни; Женски Фустани обични Фустани За Жени;. Во Сезоната;Изградете ја вашата количка;Договор За Денови Празничен Декор;Зделки За Ран Пристап;Подарок За Возрасни;Одлични подароци за помалку;Подарок За Девојчиња;божиќен подарок;Божиќни зделки; Заштеди За Ноќта на Вештерките;Дозвола под 20 долари;продажба денес дозвола;Пад дозвола; Зделка на неделата; Договор на неделата; продажба на Клиренс онлајн зделки;Семејни подароци;Враќање;Есенски Заштеди.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне