• Свеж
Супериорен 3-Парче Египетски Памук Средна Тежина Дише Јорган Капак Сет, Кралот Кал Кинг, Бебе Сина

Супериорен 3-Парче Египетски Памук Средна Тежина Дише Јорган Капак Сет, Кралот Кал Кинг, Бебе Сина

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Трансформирајте ја вашата спална соба во спокојна и луксузна оаза со супериорен 3-Парче Египетски Памук Средна Тежина Дише Јорган Капак Сет, Кралот/Кал Кинг, Бебе Сина. Овој елегантен комплет е изработен од најдобрите 100% Египетски Памук и може да се пофали со ултра мек број од 650 нишки што ветува мирен и мирен ноќен сон. Сатенскиот ткаење додава нежен сјај на опциите со еднобојна боја, што го прави овој прекривка за јорган совршен додаток на секоја спална соба. Достапно во повеќе големини, ќе му даде на вашиот кревет удобно, луксузно чувство што сигурно ќе го сакате. Комплетот Вклучува една навлака за јорган и две соодветни шамии за перници. Завршете го изгледот спарувајќи го со соодветни чаршафи и навлаки за перници, продадени одделно, за мирно и смирувачко светилиште. Овој сет вклучува соодветна перница измама (и). Секое парче може да се пофали со путер-мазно чувство. Дише и кадифен. Сетот може да се пофали со суптилен трепет од финишот на сатен ткаат. Идеален за употреба во текот на целата година.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне