• Свеж
Мали Деца Бебе Момчиња Кошули Копче Надолу Западните Кошули Момчиња Облека Дете Бафало Карирани Кошули За Пролет Лето Момчиња Долги Ракави Кошули

Мали Деца Бебе Момчиња Кошули Копче Надолу Западните Кошули Момчиња Облека Дете Бафало Карирани Кошули За Пролет Лето Момчиња

DEN 79.84

Од стока
Во продавницата

Големина : 73 Препорачана Возраст : 6-12 Месеци Биста : 60см/23.6" Ракав : 25см/9.8" Должина : 34см/13.4" Големина : 80 Препорачана Возраст : 12-18 Месеци Биста : 64см/25.2" Ракав : 28см/11.0" Должина : 36см/14.2" Големина : 90 Препорачана Возраст : 18-24 Месеци Биста : 66см/26.0" Ракав : 31см/12.2" должина : 38см/15.0" големина : 100 препорачана возраст : 2-3 години биста : 68см/26.8" Ракав : 34см/13.4" должина : 41см/16.1" големина : 110 препорачана возраст : 3-4 години биста : 70см/27.6" Ракав : 37см/14.6" должина : 44см/17.3" Големина : 120 препорачана возраст : 4-5 години биста : 72см/28.3" ракав : 40см/15.7" должина : 47см/18.5" Големина : 130 препорачана возраст : 5-6 години биста : 75см/29.5" ракав : 43см/16.9" должина : 50см/19.7" мали Деца бебе момчиња кошули копчето надолу западни кошули Момчиња Облека мало дете бафало карирани кошули за Пролет Лето Момчиња кошули со долги ракавикарактеристики : удобна кошула : удобна, дише, Издржлива, Пролет, Лето, Есенски Кошули, покет карирани кошули За момчиња И Девојчиња.Правејќи ги слатките деца удобни и среќни во секоја пригода.Совршено за целодневно носење. Карактеристика : момчиња кошула со копчиња, блузи со долги ракави, моден џеб со единечни гради, класична јака со вртење на точката, полите на кошулата, манжетни со копчиња, детски девојки момчиња пролет/fall кошула, карирани кошули со долги ракави,мека и удобна ткаенина, секојдневна и модна школа неформална, биволска карирана кошула со одличен квалитет. Најдобар Подарок : Ако сакате да подготвите изненадување за вашето бебе, оваа кошула е најдобриот избор, удобни ткаенини, светла карирана боја, лесна за облекување и соблекување, разноврсна кошула со копчиња надолу. Вашето бебе мора да биде многу слатко. Секојдневна Или Свечена Облека : карираната кошула за момчиња и девојчиња изгледа добро со фармерки, маица, јакна, комбинезони, панталони, здолништа итн. Чувајте ги децата топли. Погоден за секоја пригода, училиште, игра, плажа, забава, патување итн. Пакетот вклучува 1 х Кошулистилски и моден дизајн направете го вашето бебе попривлечно Тип На шема : Кариран Материјал : памучна мешавинасе препорачува Агебустивелезначина736-12 Месеци60см/23,6"25см/9,8"34см/13,4"8012-18 Месеци64см/25,2"28см/11,0"36см/14.2"9018-24 месеци66см/26.0"31см/12.2"38см/15.0"1002-3 Години68см/26.8"34см/13.4"41см/16.1"1103-4 години70см/27.6"37см/14.6"44см/17,3"1204-5 години72см/28,3"40см/15,7"47см/18,5"1305-6 Години75см/29,5"43см/16,9"50см/19,7"големина : 73препорачана возраст : 6-12 месецибист : 60см/23,6"ракав : 25см/9,8"должина : 34см/13.4"големина : 80препорачана возраст : 12-18 Месецибист : 64см/25.2"ракав : 28см/11.0"Должина : 36см/14.2"Големина : 90препорачана возраст : 18-24 месецибист : 66см/26.0"ракав : 31см/12.2"должина : 38см/15.0"големина : 100 Препорачана Возраст : 2-3 години биста : 68 см/26,8"Ракав : 34 См/13,4"должина : 41 См/16,1"Големина : 110 Препорачана Возраст : 3-4 години биста : 70 см/27,6"ракав : 37 см/14,6"должина : 44 См/17,3"големина : 120 препорачана возраст : 4-5 години биста : 72см/28.3"ракав : 40см/15.7"Должина : 47см/18.5"големина : 130препорачана Возраст : 5-6 Годинабиста : 75см/29.5"Ракав : 43см/16.9"должина : 50см/19.7" ниуредлтд Дете Деца Бебе Момчиња кошули копче надолу западните кошули момчиња облека Дете Бафало Карирани кошули за пролет лето момчиња долги ракави Кошули.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне