• Свеж
Долги Зимски Палта За Жени Засечена Јака Отворен Преден Теди Капут Шерпа Руно Јакна Ревер Топол Кардиган Надворешна Облека На Браун

Долги Зимски Палта За Жени Засечена Јака Отворен Преден Теди Капут Шерпа Руно Јакна Ревер Топол Кардиган Надворешна Облека На

DEN 799.36

Од стока
Во продавницата

31 "Ракав : 57см/22. Мека, Мека, Лесна, Еластична ткаенина, удобна за носење со секојдневен лабав стил на вклопување.Ве молиме разберете дека боите може да постојат хроматска аберација како различно поставување на слики.поштенски дуксер женски исечени;преголем џемпер фустан;фустан со качулка за жени;фланелен со качулка;кралски син дуксер;женски дуксер за ноќта на вештерките;графички дуксер со патент;дуксери за тинејџерки тренди;преголем дуксер за жени екипаж;дуксери од екипажот;графички дуксер;слатки дуксери;фланелен дуксер жени;трендовски дуксери;преголем дуксер од вратот на екипажот;преголем елек за џемпер;дуксер од странски работи;дуксери од руно за жени;син дуксер од вратот на екипажот;дуксер со кроп топ за жени;женски дуксери со патент.24 "Ракав : 59см/23. Симпатична и шарени, ви дозволуваат да привлечете внимание на пријателите!Пакетот Вклучува : 1 х Женска Облека .Известување : 1.Здраво! Добредојдовте во нашата продавница-XFLWAM!Ве молиме, не само упатете го водичот за големина што го дава, туку и треба да го повикате нашиот!!!Долги Зимски Палта За Женски Засечена Јака Отворен Преден Теди Капут Шерпа Руно Јакна Ревер Топла Кардиганска Надворешна Облека Спецификација : Пол : Жени, Дама, Женскисезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекстил : Мода, Секојдневен, Дома, Дневно. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см/43.23 " Должина : 108см/42.83 " Должина : 106см/41.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне