• Свеж
Лојисвидион Шарм Машки Лежерен Тенок Фит Едно Копче Костум Палто Врвови Мажи Сина 2XL

Лојисвидион Шарм Машки Лежерен Тенок Фит Едно Копче Костум Палто Врвови Мажи Сина 2XL

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Шарм Машки Секојдневен Тенок Костум Со Едно Копче Блејзер Палто Јакна Блузи Мажи Модни Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Удобен материјал, погоден за различни прилики. Информации за производот : Сезона : Пролет, Aut,лето : Манокација : Лежерна, Забава, Плажа,деловен материјал : Тип На памучна мешавина : Цврст Стил : Секојдневен, Секси,деловен ракав должина : Долга Јака За Ракави : Засек : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1*Табела За Големина На Машки костум(единица : См/Инч) големина : мбуст : 90см/35.4"Рамо : 40см/15.7"ракав : 60см/24.0"Должина : 63см/24.8" Големина : Лубуст : 93см/36.6"рамо : 42см/16.5"ракав : 61см/24.4"должина : 65см/25.6" големина : Xlbust : 96cm/37.8"Рамо : 43cm/16.9"ракав : 62cm/24.8"Должина : 67cm/26.4" големина : xxlbust : 100cm/39.4"Рамо : 44cm/17.3"Ракав : 65cm/25.2"Должина : 68cm/26.8" Големина : xxxlbust : 104cm/40.9"Рамо : 45cm/17.7"ракав : 67cm/25.6"Должина : 72cm/28.3"забелешка : -ве молиме дозволете Отстапување на Мерењето од 1-2cm поради Рачно Мерење.- Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.  Шарм Машки Обичен Тенок Одговара На Едно Копче Костум Палто Јакна Врвови Мажи. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Производот претрпе строги процедури за производство, строго го контролира квалитетот и го споделува најдобриот квалитет на производот со нашите пријатели. Во студената зима, тоа може да ви донесе поинаков вид на топлина и да ве заштити од студ. Може да се даде на семејството, сопругот и пријателите како подарок За Божиќ, верувам дека ќе им се допадне.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне