• Свеж
Женски Тренерки Облека Секојдневен Широк Пуловер Дуксер И Гаќи За Суи Комплети Есенски Зимски Дуксер

Женски Тренерки Облека Секојдневен Широк Пуловер Дуксер И Гаќи За Суи Комплети Есенски Зимски Дуксер

DEN 431.84

Од стока
Во продавницата

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ЗА ОБЛЕКА. 24 часовен одговор на линија. Qsless-слободен враќа . НЕКОЈ ПРАША . П : дали квалитетот на облеката е како што е опишано?. О : Да, ако производот што го добивате не е како што е опишано, ние сме подготвени да ви дадеме целосна наплата. П : Како да ја изберете големината?. О : ние сме азиски големини, ви предлагаме да купите поголема големина. Мравки изработени од висококвалитетна ткаенина за брзо сушење со меко истегнување. Про-кожа, еластична издржлива, ја олеснува целосната и многу удобна за носење. ✿. Ви БЛАГОДАРИМЕ ЗА ИЗБОРОТ НА МОЈАТА ПРОДАВНИЦА, ВИ ПОСАКУВАМ ДОБАР ШОПИНГ МАТЕРИЈАЛ : салон сетови за жени 2 парче е направен од мек и лесен материјал, кој е дише и пријателски за кожата. ДИЗАЈН : Дводелни комплети за жени, секојдневни, лабави, меки, удобни. Ова е совршен моден дизајн ќе ве направи повеќе мода и шармантна. Тоа е добар подарок за сопругата/мајката/ќерката/девојката/ пријателите. ПОВОД : Нашите соодветни комплети за жени ви дозволуваат да ги однесете овие во различни авантури, од бранч со пријателите до возење велосипед во паркот. Или секојдневно носење, патување, одмор, плажа, активност на отворено, шопинг, канцеларија, забава, училиште, клуб, спорт, танцување. НАТПРЕВАР : Дводелни облеки за жени лесни за спарување со кошули, палта, јакна, кардиган, патики, секојдневни чевли и сандали за ансамбл без напор кој сигурно ќе работи за обична вечер за состаноци, без разлика каде може да биде вашата дестинација. ЗАБЕЛЕШКА - ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини внимателно пред да ја купите. Доколку не сте задоволни со овој производ или имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Се надевам дека ќе бидете задоволни со нашата услуга.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне