• Свеж
Velztorm Sivet Работна Станица, Rgb Фанови, 750W PSU, AC WiFi, Бт, Win10Pro) VELZ0061

Velztorm Sivet Работна Станица, Rgb Фанови, 750W PSU, AC WiFi, Бт, Win10Pro) VELZ0061

DEN 6224.00

Од стока
Во продавницата

ВЕЛЦТОРМ КОМПЈУТЕР продава компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, кутијата на производителот ја отворија нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција и инсталирање на надградбите според рекламираните спецификации. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Модел : Velztorm Sivet Form/Стил : Средината Tower Model Бр : VELZ0061 Processor : 5th Gen AMD Ryzen 5 5600 G 3.9 GHz Процесор (до 4.4 GHz, 16mb Кеш, 6-Јадра, 12-Теми, )Меморија : 128gb DDR4 DIMMGraphics : Интегриран ГРАФИЧКИ ПРОЦЕСОР, Интегрирана Графика Складирање : 2 TB pcie Ssd (Диск Со Цврста Состојба) + 6tb Hdd (Хард Диск)Оперативен Систем : Windows 10 Prodisplay : Без Поврзување НА ЕКРАНОТ : 802.11 a/b/G/N/ac wifi, bluetooth 4.2, Ethernet Lan (Rj-45)Порти/Слотови : , USB 3.0 ТИП-А, 6 Usb 3.2 GEN1, 2 Usb 2.0, 1 Hdmi, БР оптички Погон, 1 X Микрофон Приклучок, 1 X Слушалки Џекинпут/Излез : Нема Веб Камера, Батерија : 750 W НАПОЈУВАЊЕ, Други Карактеристики Rgb ОСВЕТЛУВАЊЕ ВОЗДУХ ЛАДЕЊЕ Процесорот Ладилник, боја : црна Тежина : 19lbproduct Димензии (Wxlxh) : 1 Година Производителот Гаранција ОД Velztorm Компјутер (Професионално Надградени Од Страна На Velztorm Компјутер) Amd RYZEN 5 5600гр 6-Јадрен Процесор. Интегрирана ГРАФИКА НА ГРАФИЧКИОТ ПРОЦЕСОР. 2 TB PCIe NVMe SSD + 6 TB HDD. 128 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА. Виндоус 10 Про.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне