• Свеж
Осум Часот Вкусови На Америка Тексас Пекан Пралин Мелено Кафе, Оз. Торба

Осум Часот Вкусови На Америка Тексас Пекан Пралин Мелено Кафе, Оз. Торба

DEN 570.88

Од стока
Во продавницата

Осум Часот Вкусови На Америка Тексас Пекан Пралин Мелено Кафе, 11 Мл. Торба-Можете Да го извадите Тексас Од Тексас, но Не можете Да го извадите Тексас Од Тексас. Всушност, Кога се надвор Од Тексас, На Тексас сигурно им недостасуваат пралините од пекан. Се обложуваме дека домашните Тексашани ќе го сакаат ова вкусно лекување Во Тексас — инспирирана мешавина од путер пекан со нашето познато кафе coffeeбика. Подлец, дури и Ако не Сте Тексашанец, фатете ја оваа торба и сварете ја. Момче хауди, дека има една вкусна чаша во која ќе уживате. Ако сакате одлично кафе, тогаш бидете сигурни, ве сакаме веднаш назад. Времињата секогаш се менуваат, но нашата непоколеблива посветеност за снабдување на секоја кујна, мансарда и ќош за појадок со квалитетно кафе не се менува. Нашите грав патувале Од Мериленд, каде што ги печеме сите, на маси низ целата нација. Ние сакаме кафе, а кафето сака друштво. Споделете ја нашата страст и соберете се околу Осум Часот. Осум Часот Вкусови На Америка Тексас Пекан Пралин Мелено Кафе, 11 мл. Торба инспирирана мешавина Од Тексас путер пекан со нашето познато кафе coffeeбика . Изработени со 100% премиум грав Од Arбика . Средно печено мелено кафе инспирирано од Калифорнија.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне