• Свеж
Шарени Букети Роза Божур Анемона Брунија Цвеќиња Еукалиптус Лисја Градина Знаме На Отворено Знаме Домашна Забава Градина Декор

Шарени Букети Роза Божур Анемона Брунија Цвеќиња Еукалиптус Лисја Градина Знаме На Отворено Знаме Домашна Забава Градина Декор

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

12 х 18 инчи 28 х 40 инчи.Направено од висококвалитетен полиестер.Знамињата се честитка на вашиот дом.Временски услови и отпорни на абење. 12 х 18 инчи 28 х 40 инчи. Направено од висококвалитетен полиестер. Знамињата се честитка на вашиот дом. Временски услови и отпорни на абење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне