• Свеж
Додаток за велосипед, 14т Слободно Тркало Со Една Брзина, Практично За Велосипед За Планински Велосипед

Додаток за велосипед, 14т Слободно Тркало Со Една Брзина, Практично За Велосипед За Планински Велосипед

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Додаток за велосипед, 14t Слободно Тркало Со Една Брзина, Практично За Велосипеди За Планински Велосипеди Спецификација : Состојба : тип на бренд новитем : Материјал За Замаец со Една Брзина : металбој : бронзена тежина : Прибл. 149g Спецификација : 14 TApplication : планински велосипед / друмски велосипед / преклопен велосипед / Градски Велосипед Пакет Листа : 1 x Замаец Со Една Брзина Направен главно од издржливи метали, висока јачина, цврст и издржлив. Еднонасочен еднонасочен замаец 14 дизајн на заби, многу практичен. Едноставна инсталација, обезбедете добро искуство во користењето. Погоден за планински велосипед, друмски велосипед, преклопен велосипед итн. Професионално производство, стабилни перформанси и висока сигурност.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне