• Свеж
Лутема Економија Сијалица ЗА НЕЦ НП905Г Проектор

Лутема Економија Сијалица ЗА НЕЦ НП905Г Проектор

DEN 1695.68

Од стока
Во продавницата

Лутема економија решение ЗА НЕЦ НП905Г. Економија Решение светилки се произведени Во Северна Америка и да се обезбеди слична издржливост, квалитет и илустративно искуство како вашиот оригинален. Броеви на делови : НП905Г Произведени од Ми Технологии, Ад. - водечки производител на индустриски Светилки За Проекција во Северна Америка. Партнери : НП905Г, Броеви На Модели : . Овој производ доаѓа со 120-Дневна Гаранција Од Ми Технологии, Ад.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне