• Свеж
Здолништа За Жени

Здолништа За Жени

DEN 719.84

Од стока
Во продавницата

Женски Атлетски Еластични Плисирани Тениски Здолништа Трчајте Јога Внатрешни Шорцеви Еластични Спортски Скортови За Голфкарактеристики : 95% Полиестерска Карактеристика : хеланки со висок струк, контурирање на вашите облини и рационализирање на вашата форма. Модерен стил на Џебни Карго панталони погоден за помлади, тинејџерски девојки или млади жени ја одржуваат модата и добрата фигура.Класичен тексас сино перење лесно за блуза, врвот на култури, кошула за секојдневно носење, работа, одмор,датира итн.Тексас Лабав Тексас Едноставно Дизајниран, Погоден За Секојдневно Носење Со Различни Напади. Како Маица ,Џемпер, Дуксери итн. Информации за производот : Сезона : Пролет/Aut/Пролет/Зима : Женски Повод : Дневен Стил : Секојдневен, Моден : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Жени pant Size Waist Hip Length S64cm/25.20"84cm/33.07"34cm/13.39"M68cm/26.77"88cm/34.65"34.5 cm/13.58"L74cm/29.13"94cm/37.01"35cm/13.78"XL80cm/31.50"100cm/39.37"35.5 cm/13.98"XXL86cm/33.86"106cm/41.73"36cm/14.17"XXXL90cm/35.43"110cm/43.31"37cm/14.57"XXXXL94cm/37.01"116cm/45.67"37.5 cm/14.76"XXXXXL98cm/38.58"122cm/48.03"38cm/14.96" Size : SWaist : 64cm/25.20"Hip : 84cm/33.07"Length : 34cm/13.39"Size : MWaist : 68cm/26.77"Hip : 88cm/34.65"Length : 34.5 cm/13.58"Size : LWaist : 74cm/29.13"Hip : 94cm/37.01"Length : 35cm/13.78"Size : XLWaist : 80cm/31.50"Hip : 100cm/39.37"Length : 35.5 cm/13.98"Size : XXLWaist : 86cm/33.86"Hip : 106cm/41.73"Length : 36cm/14.17"Size : XXXLWaist : 90cm/35.43"Hip : 110cm/43.31"Length : 37cm/14.57"Size : XXXXLWaist : 94cm/37.01"Hip : 116cm/45.67"Length : 37.5 cm/14.76"Size : XXXXXLWaist : 98cm/38.58"Hip : 122cm/48.03"Length : 38cm/14.96" Табела Со Големини : Големина : И Половината : 64см/25.20 "Колк : 84см/33.07" Должина : 34см/13.39 " Големина : М. ● Добредојдовте во нашата продажба на дозвола за продавница. ●Материјал : Оваа пот шорцеви за жени, мека и и пот - апсорпција, кожата-ткаенина дава жените носат овие обични шорцеви удобно искуство. ●Дизајн : шорцевите за пот за трчање имаат врвка за влечење со висок струк, Шорцеви за Жени,Чиста Боја,Лабаво Вклопување,вклопување во домот и на отворено.Странични Џебови за лесно складирање на вашите работи. ●Повод : овие жени се потат шорцеви погодни за дома, секојдневно носење,секојдневно,салон,џогирање,фитнес,вежбање,вежбање,можете да останете удобни и модерни во жешкото лето. ● : Летни шорцеви со висок Струк жените се одлични за маици, блузи, блузи, лабави јакни, кошули за сонце, кошули, дуксери, дуксери, сандали итн. ●Совети : ве Молиме погледнете ја табелата со големини пред да нарачате (НЕ ГОЛЕМИНА); ве Молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било проблеми.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне